Navigovat do servisuÚstí nad Labem, Křižíkova 718/2Telefon+420 721 109 915, +420 724 241 451 E-mailinfo@auto-bohemia.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.00 - 17.00 So: dohodou

Prodej náhradních dílů a autodoplňků

Náhradní díly Bosch, které nabízíme v Autoservisu Ústí nad Labem, jsou originální díly od největšího evropského dodavatele dílů a celých systémů do automobilové výroby vozidel. Bosch nerozlišuje díly pro prvovýbavu a náhradní díly - vyvíjí, vyrábí a dodává jen jedny.

Kontaktujte nás

Nabídka náhradních dílů je velmi široká od zapalovacích svíček pro téměř všechny typy vozidel, až po systém dílů pro vysokotlaké vznětové vstřikovací systémy . Rozsah nabídky odpovídá velmi různorodých potřebám motoristů. Zahrnuje náhradní díly skoro pro všechny typy vozů na evropském trhu.

Bosch Car Service je Váš profesionální partner pro dodávky originálních dílů Bosch pro přestavby příslušenství vašeho automobilu. Přirozeně k tomu patří také kompletní poradenská služba, perfektní montáž a prodej autodoplňků.

U nás získáte vše pro zvýšení komfortu a bezpečnosti ve vašem automobilu.

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost AUTO BOHEMIA-půjčovna, servis aut a pneu s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů